Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Spotkanie z autorką panią Pauliną Walczak

04 stycznia, 2022
04.01.2022r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z autorką panią Pauliną Walczak. Pani Paulina to pozytywnie nastawiona do życia miłośniczka psów i kotów, wieloletnia nauczycielka, metodyk, terapeutka, autorka książki dla dzieci o przygodach pieska o imieniu Spike. Podczas spotkania autorka przeczytała Dzieciom fragmenty „Wielkich przygód małego Spike’a”. Pełne ciepła i humoru historyjki cieszyły się dużym zainteresowaniem Dzieci, jak również pamiątkowe fotografie Spike’a oraz jego psich i kocich przyjaciół, którzy także są bohaterami książki.Jak pisze autorka we wstępie: Spike, którego uczyniłam narratorem (..) opowieści był Psem wyjątkowym, ukochanym, najwspanialszym Przyjacielem – nie tylko moim, ale i innych zwierząt mieszkających w naszym domu. (..) Ta książka jest przeznaczona dla dzieci w każdym wieku i dla dorosłych, którzy lubią świat opowiadań pełnych miłości i empatii.
Charytatywna akcja dla WojtusiaKonkurs plastyczny „Maska karnawałowa”