Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Sówki w OSP w Jabłonnie

27 marca, 2019

27 marca,  dzięki mamie Małgosi , grupa Sówki udała się z wizytą do Ochotniczej Straży Pożarnej w Jabłonnie, aby pogłębić swoją wiedzę na temat zawodu strażaka. Na przedszkolaków czekało wiele atrakcyjnych działań. Dzieci miały możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy strażaka, obejrzenia sprzętu i wozu strażackiego. Dzieci dowiedziały się w jakich okolicznościach należy wzywać Staż, że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale także są wzywani do wypadków samochodowych czy ratowania zwierząt. Sówki miały okazję nie tylko obejrzeć z bliska wóz strażacki, miały także możliwość wsiąść do środka samochodu. Największą radość sprawiło dzieciom puszczanie sygnałów dźwiękowych w wozie. Serdecznie dziękujemy Pani Kasi i  Strażakom za spotkanie i liczymy na dalszą, wspaniałą współpracę.

Warsztaty pszczelarskieSówki tłoczą olej