Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Sówki i Zajączki w Magicznych ogrodach

31 maja, 2022

Dnia 31.05.2022 Sówki i Zajączki wybrały się na wycieczkę do Magicznych Ogrodów. Dzieci pod opieką Wróżki zwiedziły ogród i brały udział w licznych atrakcjach. Sówki i Zajączki poznały historie Magicznych Ogrodów, dowiedziały się jakie stworzenia tam mieszkają i czego się można po nich spodziewać. Dzieci poznawały to miejsce różnymi zmysłami, m.in. węchem, wzrokiem i dotykiem. Sówki i Zajączki zwiedziły zamek a także nauczyły się jak alarmować za pomocą bębna nadejście wroga! Na koniec pobytu dzieci mogły pobawić się na terenie pięknego ogrodu. Na szczęście pogoda nam dopisała. Po obiedzie wyruszyliśmy w dość długą drogę powrotną. Wszyscy wrócili szczęśliwi i zadowoleni.

Rybki i Wiewiórki w OSP JabłonnaKoncert muzyczny dzieci z Ukrainy