Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Sówki i Liski na Farmie Iluzji

08 maja, 2019

8 maja Farma Iluzji stała się miejscem zainteresowania dzieci z zerówek. O 8 rano zwarci i gotowi wyruszyliśmy na wycieczkę. Pomimo długiej podróży zawitaliśmy na miejsce o czasie, dzieci zjadły II śniadanie i pod czujnym okiem przewodnika zaczęliśmy zwiedzanie. Odwiedziliśmy Chatę Pełną Tajemnic, Salę Luster, Labirynt  Luster, Muzeum Egipskie, Tunel Zapomnienia, Wiklinowy Labirynt, Niemożliwy Trójkąt, Lewitujące Piłeczki, Lewitujący Kran i wiele innych atrakcji, które wprowadziły nas w świat iluzji. Najmocniejszym punktem programu była Kopalnia Złota, gdzie mieliśmy okazję wcielić się w górników i zjechać w głąb ziemi windą, kroczyć po ciemnej kopalni oraz spotkać dobrego ducha. A wyjście z głębokiej kopalni wprost na teren parku uświadomił nam jak wielką moc ma iluzja i jakie nasz mózg może spłatać nam figle. Po wszystkich atrakcjach- złudzeniach czekał na nas posiłek – kiełbaski z rożna, owoce, soczki i inne smakołyki. Pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola po również długiej podróży. To był wspaniały dzień!!!

Rybki i Pszczółki obchodzą Dzień BibliotekarzaZaproszenie do udziału w wycieczkach