Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Rybki i Jeżyki na warsztatach wiosenno-wielkanocnych

28 lutego, 2018

 27 lutego grupy Rybki i Jeżyki wyruszyły na wycieczkę autokarową. Dla Jeżyków, była to pierwsza podróż poza teren przedszkola. Celem podróży były Warsztaty Wiosenno-Wielkanocne. Na miejscu dzieci wykonały ozdobę Wielkanocną z siana i sizalu. Wcale nie było to łatwym zadaniem, ale nasze Przedszkolaki ze wszystkim sobie poradziły 🙂 . Kolejną atrakcją, która sprawiła dzieciom wiele radości była zabawa w sali  z kulkami. W przerwie dzieci wypiły ciepłą herbatkę i posiliły się pysznymi, zdrowymi ciasteczkami. Na koniec pobytu w Biurze Guliwer każde dziecko otrzymało na pamiątkę stroik, symbolizujący nadchodzące święta.

„Wiosna w moich oczach”Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych