Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Rozstrzygnięcie konkursu "Radzę sobie z emocjami"

21 czerwca, 2022

W ramach realizacji w naszym przedszkolu programu „Przedszkolak w krainie emocji” został ogłoszony konkurs na pracę plastyczną „Radzę sobię z emocjami”. Wszystkie dostarczone prace były oryginalne i kolorowe! W konkursie wzięło udział 30 dzieci z naszego przedszkola!!! Jury po długich obradach przyznało…

W kategorii 3-4 latki:

  • I miejsce – Cezary G. gr. Wiewiórki
  • II miejsce – Michał L. gr. Żabki
  • III miejsce – Krystian Ż. gr. Zajączki
  • WYRÓŻNIENIE: Nela K. gr. Biedronki

W kategorii 5-6 latki:

  • I miejsce – Maja F. gr. Motylki
  • II miejsce – Bruno R. gr. Sówki
  • III miejsce – Kinga P. gr. Motylki
  • WYRÓŻNIENIE: Tymon L. gr. Motylki

Gratulujemy wszystkim laureatom oraz uczestnikom konkursu!
Bardzo dziękujemy naszym Przedszkolakom oraz ich Rodzicom za wspaniałe pomysły i ogromny wysiłek włożony w wykonanie prac. Wszyscy uczestnicy konkursu zostaną nagrodzeni pamiątkowym dyplomem i upominkiem.

Przedszkola czas już minął…Teatrzyk „Przygody w dżungli'”