Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego "Maska Karnawałowa"

28 stycznia, 2022

Dnia 28 stycznia 2022r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastyczno- technicznego „Maska Karnawałowa”. Organizatorkami konkursu były panie: Anna Rusiecka, Beata Mróz, Sylwia Gawek i Julia Matuszewska. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem i został podzielony na dwie grupy wiekowe: dzieci młodsze 3 i 4 latki oraz 5 i 6 latki. Wzięło w nim udział  131 dzieci, w tym 8 wyróżnień. Z pośród wielu pięknych prac, trudno było wyłonić te najpiękniejsze. Jury w składzie pani Małgorzata Sobieszek, pani Eliza Polewacz oraz Pani Karolina Tkaczyk wyróżniły następujących zwycięzców konkursu:

W grupie dzieci młodszych, wyróżnienia otrzymali:

  • Nadia G. i Kaja R.- Biedronki
  • Filip M.- Zajączki
  • Blanka D.- Wiewiórki

W grupie dzieci starszych wyróżnienia otrzymali:

  • Kajetan S.- Sówki
  • Lilianna F.- Motylki
  • Zosia S. i Marzanna N.- Liski.

Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie, zostały nagrodzone pamiątkowym dyplomem za udział w konkursie oraz książeczkami.

Gratulujemy i dziękujemy przedszkolakom za tak liczny udział w konkursie.

Bal Karnawałowy 2022Deklaracja kontynuacji wychowania przedszkolnego