Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Rozstrzygnięcie konkursu "Kim będę jak dorosnę"

05 kwietnia, 2019

5 kwietnia w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Kim będę jak dorosnę”, który odbył się w ramach projektu „Poznajemy zawody – świat ludzi dorosłych widziany oczami dziecka”. Do konkursu zgłoszone zostało 86 prac. W kategorii dzieci młodszych 3-4-latki  I miejsce zajęła-Michalina W. z grupy Rybki, II miejsce zajął Ignacy G. z grupy Biedronki, III miejsce zajął- Jan S. z grupy Jeżyki . W kategorii dzieci starszych 5-6-latki  I miejsce zajęła: Aleksandra K. z grupy Zajączki, II miejsce zajęła- Lena N. z grupy Wiewiórki ,  III miejsce zajął- Jakub Ch. z grupy Liski. Wyróżnienie otrzymał Adam K. z grupy Pszczółki. Każde dziecko, biorące udział w konkursie,  zostało nagrodzone pamiątkowy dyplomem oraz drobnym upominkiem. Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom i dziękujemy za tak duże zaangażowanie w wykonane prace.

 

OGŁOSZENIE!!!STRAJK