Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Rozstrzygnięcie konkursu "Drzewa zielone płuca Ziemi"

10 października, 2019
We wrześniu w naszym przedszkolu został ogłoszony konkurs „Drzewa zielone pluca Ziemi” w ramach innowacji ekologicznej ” Ekoludki czyli z przyrodą za pan brat”. I tak ponad 80 drzew zawitało do nas. Wszystkie przestrzenne, zrobione z odpadów do recyklingu lub materiałów przyrodniczych, po prostu piękne. 10 października w Światowy Dzień Drzewa został konkurs rozstrzygnięty.
W kategorii 3-4 latki:
  • I miejsce Judyta Sobotka grupa „Sówki”
  • II miejsce Amelia Żelazna grupa „Sówki ”
  • III miejsce Klara Kisała grupa „Liski”
  • Wyróżnienie Maja i Wojciech Kowalscy
W kategorii 5-6 latki:
  • I miejsce Amelia Rudecka grupa „Biedronki”
  • II miejsce Lena Wojtkiewicz grupa „Pszczółk”
  • III miejsce Maria Nierobisz grupa „Biedronki”
  • Wyróżnienie Marta Kolasa grupa „Pszczółki”.
Oprócz nagród za miejsca każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom oraz upominek przyznany przez Pana Krzysztofa Kulę z Wydziału Ochrony Środowiska UG w Jabłonnie. Gratulujemy wszystkim dzieciom, a rodzicom dziękujemy za duży wkład i zaangażowanie w tworzenie drzew!!!!!
Zajączki z wizytą na poczcie w JabłonnieWAŻNA INFORMACJA!!!