Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Recital Pieśni Patriotycznych

10 listopada, 2023

10 listopada nasze przedszkole zorganizowało Recital Pieśni Patriotycznych. Było to bardzo uroczyste i doniosłe wydarzenie. Dzieci z grup Wiewiórki, Zajączki, Myszki, Żabki, Biedronki i Rybki zaśpiewały pieśni patriotyczne. Na tą uroczystość przybyli również zaproszeni goście.

11 listopada 1918 roku był bardzo szczęśliwym dniem dla wszystkich Polaków. Właśnie tego dnia po 123 latach niewoli, Polska odzyskała niepodległość. Dlatego co roku 11 listopada obchodzimy nasze święto narodowe – Święto Niepodległości i dlatego dziś spotkaliśmy się na uroczystości w 105 rocznicę tego wydarzenia, uroczystości poświęconej ojczyźnie i wolności. Jedenasty listopada to symbol miłości do ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa. Duch patriotyzmu, jak i pamięć o wydarzeniach sprzed wielu lat, muszą byś stale podtrzymywane.

 

Teatr Koliberek- „Słodki las”„Teatr Baniek Mydlanych”