Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

"Recital Pieśni Patriotycznych" z okazji Święta Niepodległości

10 listopada, 2022

10 listopada już po raz drugi obyła się wyjątkowa uroczystość, czyli „Recital Pieśni Patriotycznych” z okazji Święta Niepodległości. Na sali widowiskowej w Gminnym Centrum Kultury w Jabłonnie dzieci  z grup Wiewiórki, Zajączki, Myszki, Sówki oraz Liski zaprezentowały program patriotyczny upamiętniający 104 rocznicę odzyskania wolności przez Polskę. Dziękujemy przybyłym gościom: Wójtowi Gminy Jabłonna Panu Jarosławowi Chodorskiemu, Prezesowi Mazowieckiego Okręgu Związku Oficerów Rezerwy RP Panu płk rez. Józefowi Boreckiemu, członkowi Zarządu Mazowieckiego Okręgu Związku Oficerów Rezerwy RP Panu Zbigniewowi Frydrychowiczowi, podporucznikowi 32 Wieliszewskiego Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej Panu Radosławowi Fułek, Dyrektorowi Przedszkola Gminnego w Chotomowie Pani Monice Bagińskiej, Dyrektorowi Gminnego Centrum Kultury w Jabłonnie Panu Tomaszowi Mitrowskiemu oraz wszystkim przybyłym gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Dyrektor GCK za pomoc i współpracę przy organizacji recitalu.

 

„Jesienne zabawy z Mamą i Tatą”„Kto zasypia, kto gromadzi, komu jesień dobrze radzi”