Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

"Raz podobno widział ktoś, że do przedszkola wchodził łoś.." :)

30 września, 2021

W czwartkowy ranek do naszego przedszkola zawitał Pan Wójt Jarosław Chodorski w nietypowym towarzystwie. Był to Łoś Jabłonek, który został zaprojektowany przez dziewczynkę Antoninę Leżuch – mieszkankę naszej gminy Jabłonna. Pan Wójt wraz Jabłonkiem odwiedził każdą grupę przedszkolaków, przytaczając im historię pojawienia się łosia, jako maskotki naszej gminy.
Łoś nie przybył jednak do dzieci z pustymi kopytkami, wręcz przeciwnie zasypał wszystkich czerwonymi, dojrzałymi jabłuszkami. Łoś Jabłonek wraz z Wójtem ruszyli w dalszą drogę do innych placówek, pozostawiając nam na pamiątkę tej wizyty maskotkę Jabłonka, która zajmuje wygodne miejsce w naszym przedszkolu.

Dziękujemy Ci za przybycie Łosiu nasz kolego – witaj od dzisiaj w gronie przedszkola naszego !

Alpaki w przedszkoluSpotkanie z pisarką Hanną Niewiadomską