Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Puchar jest nasz !!!!

26 maja, 2018

 

26 maja 2018 r. wzięliśmy udział w III Gminnej Spartakiadzie Przedszkolaków organizowanej przez Przedszkole sportowo – językowe Sportuś. Nasze przedszkole reprezentowało 10 uczestników. W 5 konkurencjach wzięli udział przedstawiciele z każdej grupy wiekowej od 3 do 6 lat. Nasze przedszkolaki wykazały niezwykłą sprawność ciała, zwinność i przede wszystkim znajomość zasad fair play. Dzięki wszystkim umiejętnościom zdobyliśmy pierwsze miejsce!!! Brawo Nel, Zuzia, Wiktor, Patryk, Ignacy, Kuba, Filip, Paweł, Dominik i Michał!!! 🙂

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za kibicowanie oraz pani Kubach za przepiękny transparent!!!

Zajączki i Jeżyki w KlockowniPszczółki na wycieczce w warszawskim ZOO