Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Pszczółki w Pizzerii

06 marca, 2018

Dnia 6.03.2018 korzystając z zaproszenia rodziców Oli grupa Pszczółek wybrała się do Pizzerii Biesiadowo w Legionowie. Na miejscu na przedszkolaki czekała prawdziwa uczta ale też trochę pracy, która okazała się wspaniałą zabawą. Przedszkolaki podzielone na grupy mogły wykonać własną pizzę. Na ciasto przygotowane przez tatę Oli nakładali sos pomidorowy, ser żółty oraz szynkę. Po przygotowaniu pizza wędrowała do pieca a dzieci z niecierpliwością oczekiwały na smakowite efekty ich pracy. Na koniec wszyscy mogli spróbować swoich wypieków. Pszczółki okazały się zdolnymi uczniami dlatego w prezencie każdy otrzymał dyplom, smycz do kluczy oraz słodką niespodziankę.

Bardzo dziękujemy rodzicom Oli za zaproszenie i przepyszną zabawę.

,,Kalejdoskop rytmów i melodii” – koncert dla dzieci w wykonaniu artystów Filharmonii NarodowejMali Einsteini