Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Przedstawienie Zajączków i Lisków "Bajkowa kraina Juliana Tuwima i nie tylko"

31 maja, 2023

31 maja Zajączki i Liski wystąpiły przed własną publicznością z krótkim spektaklem słowno- muzycznym pt. ” Bajkowa kraina Juliana Tuwima i nie tylko..” Dzieci recytowały wiersze znanych polskich pisarzy min. Jana Brzechwy, Marii Konopnickiej czy wspomnianego Juliana Tuwima a całość przeplatana była muzycznymi aranżacjami. Na koniec dzieci odczytały wierszem
” Prawa dziecka” Janusza Korczaka. Występ był podsumowaniem innowacji pedagogicznej, która wdrożona była w tym roku szkolnym zarówno w Zajączkach jak i Liskach. Dziękujemy za zaangażowanie i wspaniały występ małych aktorów.

Teatr Koliberek z przedstawieniem pt. „Wyprawa w nieznane”Wycieczka Sówek i Lisków do Szkoły Podstawowej w Jabłonnie