Z okazji Dnia Pozytywnego Myślenia w naszym przedszkolu odbyły się wyjątkowe warsztaty prowadzone przez naszą Panią psycholog Julię Łukasik. Dzieci rozmawiały z prowadzącą o emocjach, dobrych myślach i o tym, jak ważny jest optymizm w codziennym życiu. Następnie przedszkolaki wykonały prace plastyczne w formie kolorowych kolaży, przedstawiających to, co kojarzy im się z radością, przyjaźnią i dobrymi myślami. Spotkanie było pełne uśmiechu, kreatywności i pozytywnej energii.


































