Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

PORANEK BIEDRONEK W GALERII

03 grudnia, 2019

Dnia 3.XII.2019(wtorek)dzieci z grupy Biedronek wybrały się na wycieczkę autobusem komunikacji miejskiej do Galerii Północnej w Warszawie na poranek teatralny pt. ”Okulary Świętego Mikołaja”. Przedstawienie w wykonaniu aktorów Teatru Kobiałka. Dzieci oglądały przedstawienie z zapartym tchem, aktywnie w nim uczestnicząc. Odwiedziliśmy także Motylarnię, gdzie dzieci  wzbogaciły swoją wiedzę dotyczącą różnorodności wśród gatunków motyli.Zobaczyły motyle przypominające sowie oczy,mistrzów kamuflażu i inne wspaniałe okazy. Dzieci były oczarowane barwami motyli, jak i niespotkanym rozmiarem-rozpiętości skrzydeł.Miały okazję przyjrzeć się im z bliska. Motyle siadały dzieciom na ręce. Udało się nam to uwiecznić na zdjęciu. Zwiedzanie niezwykłego świata motyli zachwycił ich.

Wiewiórki i Zajączki na Stadionie Narodowym w WarszawieSpotkanie z Mikołajem