Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Pokaz baniek mydlanych

02 czerwca, 2022

Dnia 2 czerwca 2022 r. do naszego przedszkola zawitał niesamowity „Mobilny teatr baniek”. Prowadzącą to wspaniałe „bańkowe” show była pani Maja Chorzępa, treser baniek. Pani Maja szkolona była w Rosji, na Ukrainie i w Polsce, przez finalistów „Mam talent”. Teatr baniek zaprezentowany przez panią Maję, był ogromna atrakcją dla naszych przedszkolaków. Mogliśmy podziwiać klasyczne bańki, bańki dymne oraz ogniowe. Na dzieci spadał „deszcz” malutkich baniek. Podziwialiśmy tańczące bańki oraz wulkan z baniek. Pani Maja wykorzystując specjalne „bańkowe” sprzęty tworzyła gigantyczne bańki, węże oraz tunele. Ogromną atrakcją było  tworzenie baniek przez dzieci. Nawet maluszki potrafiły wyczarować ogromne bańki, które jeszcze długo unosiły się nad głowami dzieci. Hitem kończącym ten magiczny pokaz był, numer „człowiek w bańce”. Dzieci wchodziły do specjalnie przygotowanej obręczy, a prowadząca przy użyciu ogromnego koła tworzyła wielką bańkę, zamykając dzieci w środku. To był naprawdę wspaniały, magiczny pokaz, gdzie głównymi bohaterkami były bańki, te zupełnie małe jak i gigantyczne, pełzające jak wąż w powietrzu i wszystkie wywoływały ogromną radość wśród dzieci. Dziękujemy za tak wspaniałe doświadczenie.

Dzień DzieckaZebranie dla Rodziców dzieci nowo przyjętych na rok szkolny 2022/2023