Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Podsumowanie konkursu- "Mój przyjaciel miś"

24 listopada, 2023

Puchaty, miękki i ze sterczącymi uszkami. 25 listopada swoje urodziny obchodzi najlepsza przytulanka, przyjaciel dzieci- Pluszowy Miś. Mimo coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”.

Z okazji Dnia Pluszowego Misia odbył się w naszym przedszkolu konkurs plastyczno – techniczny „Mój przyjaciel Miś”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu przestrzennej postaci misia – bohatera literatury dziecięcej. Na konkurs dostarczone zostały przepiękne, kolorowe prace wykonane różnorodnymi technikami. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

 

 

Zajączki – Dzieciaki sadzeniakiIX GALERIA PRAC „Dekoracje Świąteczne”