Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Pinokio- widowisko teatralne

09 stycznia, 2023

Dnia 09.01.2023r. Sówki, Liski, Zajączki i Wiewiórki wybrały się na wycieczkę do Białołęckiego Ośrodka Kultury. Dzieci obejrzały przedstawienie pod tytułem „Pinokio”. Widowisko, inspirowane powieścią Carlo Collodi’ ego o takim samym tytule, pozwoliło zabrać widzów w niezapomnianą przygodę w świecie marzeń, a wszystko wokół zachwyca swoją niezwykłością. Drewniany pajacyk, który w czarodziejski sposób zamienił się w żywego chłopca ucieka w świat, gdzie nie zawsze spotykają go same miłe przygody. W spektaklu zobaczymy spotkanie z Kotem i Lisem, Wróżką o Niebieskich Włosach, a Gadający Świerszcz staje się głosem rozsądku. Wszystkie przygody uczą i pozostawiają po sobie morał.

Wszystkie grupy sprawdziły się w roli widza i z zaciekawieniem oglądały spektakl, śledząc losy drewnianego pajacyka. Na wszystkich duże wrażenie zrobiła gra aktorska oglądana na żywo.

Zbiórka dla Schroniska w PomiechówkuWarsztaty Pierwsza Pomoc cz. 3