Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Piękna Nasza Polska Cała

09 listopada, 2018

9 listopada to w tym roku wyjątkowo szczególny dzień. We wszystkich placówkach oświatowych obchodzone było 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. Nasze przedszkole o godzinie 10 rozpoczęło uroczyste świętowanie. Pani wicedyrektor – Małgorzata Sobieszek serdecznie powitała zebranych gości i zaprosiła na występy przygotowane przez dzieci. Pierwszy, chwytający za serce występ należał do grupy Sówek i Jeżyków. Wystąpiły również Biedronki, Liski, Zajączki, Wiewiórki, Rybki, Pszczółki oraz Misie. Dzieci śpiewały piosenki patriotyczne, recytowały wiersze oraz prezentowały taneczne układy. O godzinie 11:11 rozpoczęliśmy uroczyste śpiewanie Hymnu Narodowego. Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom oraz dzieciom i pracownikom przedszkola za wyjątkowe świętowanie odzyskania niepodległości.

 

„Drzewko Pamięci” z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez PolskęPatriotyczny obowiązek