Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Pasowanie na Przedszkolaka u Sówek i Lisków

23 kwietnia, 2024

23 i 25 kwietnia 2024 roku odbyły się w naszym przedszkolu ważne wydarzenie dla najmłodszych dzieci z grupy Sówek i Lisków. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc, wierszyki, piosenki, zabawy ruchowe i tańce. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Po złożonej obietnicy, Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom i książkę.

„WPADŁY NUTKI DO PRZEDSZKOLA”- KONCERT ZESPOŁU PAPAJA KIDSTYDZIEŃ DLA ZIEMI