Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Pasowanie na przedszkolaka

12 maja, 2022

Dnia 10, 11 i 12 maja odbyło się pasowanie na przedszkolaka  dzieci z grupy Biedronki, Żabki i Rybki. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości przez Panią Dyrektor  i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności. Po części artystycznej, dzieci złożyły uroczyste ślubowanie:  przychodzić każdego dnia z uśmiechem do przedszkola, słuchać pani i pomagać swoim kolegom. Następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz książeczkę. Natomiast rodzice przygotowali słodki poczęstunek dla swoich małych artystów.

„Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0”Motylki i Liski na Farmie Iluzji