Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Panna Marzanna - Misie

18 marca, 2019

Jak co roku, tradycyjnie w naszym przedszkolu w przeddzień powitania wiosny organizowane są warsztaty z rodzicami. W tym roku po raz pierwszy rodzice z grupy Misie brali udział w wiosennych warsztatach. Spotkanie odbyło się pod hasłem „ Żegnaj zimo, witaj wiosno” . Celem naszych warsztatów było stworzenie wspólnie z dziećmi panny Marzanny. Licznie przybyli rodzice wraz ze swoimi pociechami od razu, przystąpili do stworzenia najpiękniejszej Marzanny. Szyli, kleili, wycinali, naszywali, tworzyli kwiaty z bibuły, a wszystko to, w serdecznej, radosnej atmosferze. Efekt końcowy przeszedł najśmielsze oczekiwania. Misiowa panna Marzanna prezentowała się znakomicie. Kolorowa, radosna, wiosenna. Dziękuję serdecznie za wspaniałe spotkanie.

Panna Marzanna – PszczółkiPanna Marzanna – Wiewiórki