Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Panna Marzanna - Biedronki

19 marca, 2019

Grupa Biedronek dziś stanęła przed wielkim zadaniem, którego celem było stworzenie kukły Marzanny. Na pomoc rodziców zawsze można liczyć. Przybyli tłumnie z torbami wypełnionymi przeróżnymi materiałami. Każdy miał do wykonania jakieś zadanie. Styliści zajęli się wymyślaniem stroju, fryzjerzy zaplataniem warkoczy, florystyki robieniem kwiatów, wizażystki zajęły się makijażem. W zgranym zespole siła! I tak powstała nasza Marzanna, pełna uroku i wdzięku. Zresztą możecie ocenić sami. W czwartek 21.03. pomaszeruje wspólnie z innymi grupami i „koleżankami”, do parku by pożegnać zimę a przywitać wiosnę. Dziękujemy za mile spędzony czas i wspaniałą robotę.

Panna Marzanna – ZajączkiPanna Marzanna- Jeżyki