Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Pani Jesień Dary niesie

30 października, 2019

Dziś odwiedził nas ze swoim rozśpiewanym przedstawieniem o jesieni Teatr KOP. Głównymi bohaterami spektaklu byli Świstak oraz Pani Jesień. Przenieśliśmy się do kolorowego świata tej niezwykłej pory roku i byliśmy świadkami przygód, jakie przeżywają bohaterowie jesienią. Razem robiliśmy porządki w gospodarstwie, zbieraliśmy owoce i warzywa oraz robiliśmy z nich przetwory i zapasy na zimę. Przeżyliśmy straszną burzę, walcząc z ulewnym deszczem i piorunami, a także pożegnaliśmy ptaki odlatujące do ciepłych krajów. Dopełnieniem przedstawienia były wesołe piosenki tj., Zakatarzony wrzesień, Jesienny deszcz, Szumi wiatr na do widzenia, przy których super się bawiliśmy. Dziękujemy przesympatycznym aktorom za wspaniałe przedstawienie.

Mądre zabawy Biedronek i JeżykówKONKURS PLASTYCZNY „MÓJ PRZYJACIEL MIŚ”