Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Opowieść wigilijna w grupie Rybki

12 grudnia, 2019

W tym roku grupa Rybki przygotowała dla swoich bliskich opowieść wigilijną . Była to historia o samotnej staruszce , która oczekiwała w samotności na święta. Tego dnia nikt nie powinien być sam ….. dzieci postanowiły ocieplić jej smutne serce i specjalnie dla niej zaśpiewały, zatańczyły i rozweseliły jej serce. Wzruszająca historia, której zakończenie wywołało uśmiech na twarzy każdego z nas.
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Państwu moc serdecznych życzeń. Wiele radości z chwil spędzonych w gronie rodziny, spełnienia najskrytszych marzeń I wiele miłości.

Pracownicy
z grupy Rybki

„Bo Ty wiesz i ja wiem, jak rozmawiać trzeba z psem „Jasełka u Motylków