Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Ogłoszenie w sprawie budowy parkingu

15 października, 2020

Drodzy Rodzice,

W związku z budową parkingu, przy wejściu drugim do przedszkola, od ulicy Parkowej, związanej z utwardzeniem miejsc parkingowych i dojazdu do placówki wystąpią utrudnienia w ruchu.

Rodziców odprowadzających dzieci od ulicy Parkowej ( dzieci pięciu grup: LISKI, MOTYLKI, MISIE, RYBKI, JEŻYKI) bardzo prosimy aby od wtorku tj. 20.10.2020 do piątku tj. 23.10.2020 korzystali z wejścia od strony Modlińskiej i przechodzili wzdłuż budynku do wejścia do nowej części.

Bardzo prosimy o parkowanie samochodów w miarę możliwości poza terenem przedszkola: parking przy Gminnym Centrum Kultury, parking wzdłuż ulicy Modlińskiej, parking przy SP w Jabłonnie, aby umożliwić płynny ruch na parkingu na terenie placówki, od strony ulicy Modlińskiej, gdzie wjeżdżają dostawcy, a który i tak jest za mały na nasze potrzeby.

Od poniedziałku tj. 26.10.2020 będzie już możliwość przejścia od strony ulicy Parkowej, ale nie wjazdu samochodem. Bardzo prosimy o parkowanie samochodów wzdłuż ulicy Parkowej i  nie korzystanie z parkingu Gminnego Ośrodka Zdrowia w Jabłonnie.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. 

InformacjaDzień Edukacji Narodowej