Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Nominacja do Plebiscytu Edukacyjnego 2023

23 października, 2023

Serdecznie dziękujemy Rodzicom i dzieciom  za zgłoszenie do nagrody w tegorocznej edycji Plebiscytu Edukacyjnego 2023.
Nasze Przedszkole  Gminne otrzymało nominację w plebiscycie „ Przedszkole Roku 2023”, ponadto została nominowana w kategorii „Nauczyciel przedszkola” pani Małgorzata Sobieszek nauczyciel z grupy Żabki. Tegoroczna edycja Plebiscytu Edukacyjnego 2023 organizowana jest przez redakcje „Polski Metropolii Warszawskiej”, „Echa Dnia” oraz „Tygodnika Ostrołęckiego”.
Wszystkie kandydatury znajdziecie Państwo od 24 października 2023r. na stronie www.polskanews.pl/nauczyciel
Zapraszamy do oddawania swoich głosów dla nominowanych.

Wycieczka Żabek do Młyna w Gąsiorowie„Dlaczego pada deszcz”?-Mali Einsteini