Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Niech żyje bal!

22 lutego, 2019

21 lutego już po raz piąty w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. W tym roku imprezę poprowadził teatr Gargulec z Gdyni, a ściślej ujmując dwa pingwiny i bałwan.  Tradycyjnie już bal podzielony był na dwie tury,  dla młodszych i starszych dzieci. Przy dźwiękach  popularnych przebojów muzyki dziecięcej, tańczyły księżniczki,  wróżki, motyle,. Nie zabrakło również policjantów, strażaków, piratów i spidermanów.  Zabawę uświetniło wiele konkursów, w których można było wygrać drobne upominki. Na uwagę zasługują wspaniałe przebrania personelu. W tym roku królowała służba zdrowia, ale nie zabrakło także biedronek, pszczółek, smoków, tygrysków ,a  nawet  była jedna hippiska  oraz dziadek 🙂  Dziękujemy za wspaniałą zabawę

Wizyta pielęgniarza u WiewiórekBiedronki w szkolnej bibliotece