Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

NASZ PLAC ZABAW

28 sierpnia, 2020

W okresie wakacji zrealizowaliśmy od dawna planowaną inwestycję dotyczącą „rozbudowy placu zabaw”.
Już od 1 września nasi wychowankowie będą mogli korzystać z nowych urządzeń na placu zabaw. Przedszkole na placu zabaw posiada bezpieczny, nowoczesny, dostosowany do potrzeb rozwojowych dzieci sprzęt . Wśród nowych elementów placu zabaw możemy wyróżnić :
– fabrykę piasku.
– kolorową lokomotywę z wagonikami.
– wielofunkcyjny, duży, barwny statek
– koparkę z ruchomą łychą do nabierania piasku
– wspinaczkową sieć w strefie piasku
– kolorową zjeżdżalnie na górce
– barwny domek uatrakcyjniający prowadzenie obserwacji w otoczeniu zieleni na górce
Dzięki rozbudowie placu zabaw od września dzieci z kilku grup z zachowaniem dystansu mogą swobodnie korzystać z zabawy na świeżym powietrzu. Jesteśmy bardzo dumni z naszego osiągnięcia i z niecierpliwością czekamy na reakcję i uśmiechy na buziach dzieci.
Zdjęcia placu zabaw dostępne poniżej 🙂

#GaszynChallengeKonkurs fotograficzny „Z PRZYRODĄ ZA PAN BRAT” rozstrzygnięty