Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

02 lipca, 2021

Szanowni Państwo,

Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie działań mających na celu popularyzację Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Zachęcam Państwa do zapoznania się z załączonym ogłoszeniem oraz do szerzenia informacji o spisie powszechnym za pomocą dostępnych Państwu środków komunikacji. Ustawowy obowiązek udziału w NSP 2021 dotyczy każdego mieszkańca Polski. W naszej Gminie do tej pory spisało się/zostało spisanych ok. 40% mieszkańców. Niestety nie jest to zadowalający wynik, jednak wspólnymi działaniami jesteśmy w stanie go poprawić. Będę wdzięczna za rozpowszechnianie aktualnych informacji o spisie wśród Państwa rodzin, znajomych oraz całej społeczności lokalnej. Bądźmy dobrym przykładem, spisujmy się!

Wszelkie informacje dotyczące terminów i metod spisowych NSP 2021 są dostępne na stronie internetowej https://spis.gov.pl/. W razie pytań pomocą służy infolinia spisowa dostępna pod numerem 22 279 99 99. Kontakt do Gminnego Biura Spisowego – tel. 792 264 738, e-mail: gbs@jablonna.pl

Zachęcam też do śledzenia i udostępniania na Państwa kontach społecznościowych informacji na temat NSP 2021 zamieszczanych przez Urząd Statystyczny w Warszawie w serwisach Facebook i Twitter:

https://www.facebook.com/UrzadStatystycznywWarszawie,

https://twitter.com/Warszawa_STAT?lang=pl.

Dziękuję Państwu za zaangażowanie.

Z wyrazami szacunku,

Zastępca Gminnego Komisarza Spisowego

Agnieszka Sobczak
Sekretarz

e-mail a.sobczak@jablonna.pl


Urząd Gminy Jabłonna
ul. Modlińska 152, 05-110 Jabłonna
tel.: + 48 22 767-73-03
fax: + 48 22 774-38-34
www.jablonna.pl

Wycieczka do Parku Edukacyjnego MIKROKOSMOS VII edycja Biegu po Złote Jabłko