Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Narodowe czytanie 2022

05 września, 2022

5 września nasze przedszkole już po raz drugi włączyło się w ogólnopolskie przedsięwzięcie „Narodowe czytanie”. Jest to polska akcja społeczna propagująca znajomość literatury narodowej. Fragmenty polskich książek są odczytywane publicznie, również w środkach masowego przekazu. Akcja zapoczątkowana została w 2012 i co roku gromadzi tysiące Polaków. W tym roku odczytane zostały dzieła naszego wybitnego wieszcza Adama Mickiewicza. Dzieci z grupy Liski, Sówki i gościnnie Zajączki wysłuchały ballady „Pani Twardowska”. Przedszkolaki próbowały odpowiadać na pytania do usłyszanego tekstu literackiego. Serdeczne podziękowania dla wszystkich dzieci za niezwykle uważne wysłuchanie tego wspaniałego dzieła 😊Mamy nadzieję, że ta wspaniała społeczna inicjatywa na stałe wpisze się w kalendarz naszych przedszkolnych wydarzeń.

Rok szkolny 2022/2023„Autyzm: Skuteczna edukacja”