Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Motylki w OSP w Jabłonnie

30 marca, 2022

30 marca, dzięki uprzejmości Taty naszej absolwentki, Motylki udały się z wizytą do Ochotniczej Straży Pożarnej w Jabłonnie, aby pogłębić swoją wiedzę na temat zawodu strażaka. Na przedszkolaków czekało wiele atrakcyjnych działań. Dzieci miały możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy strażaka, obejrzenia sprzętu i wozu strażackiego. Dzieci dowiedziały się w jakich okolicznościach należy wzywać Staż, że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale także są wzywani do wypadków samochodowych czy ratowania zwierząt. Motylki miały okazję nie tylko obejrzeć z bliska wóz strażacki, miały także możliwość wsiąść do środka samochodu. Największą radość sprawiło dzieciom puszczanie sygnałów dźwiękowych w wozie. Motylki w ramach podziękowań, wykonały przepiękne rysunki strażaków, z których stworzyliśmy wspaniałą książkę, którą podarowaliśmy Panom Strażakom. Serdecznie dziękujemy Panu Michałowi i Strażakom za spotkanie i liczymy na dalszą, wspaniałą współpracę.

Rozstrzygnięcie konkursu „Pantofelek Pani Wiosny”Zaproszenie na koncert charytatywny