Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

"Motylki w Konkursie Kolęd i Pastorałek"

01 lutego, 2018

1 lutego 2018 roku dzieci z grupy Motylki uczestniczyły w Konkursie Kolęd i Pastorałek: „Niesie się kolęda w świat”, który odbył się w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Chotomowie. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 lata i 5-6 lat w podziale na solistów i zespoły. Ogłoszenie wyników i Uroczysta Gala Wręczenia Nagród odbędzie się w piątek 2 lutego, godz. 17.00 w siedzibie Organizatora. Serdecznie zapraszamy Dzieci i Rodziców.
Motylki zajęły III miejsce. Dyplom i nagrodę wręczył Wójt Gminy Jabłonna Pan Jarosław Chodorski. Na Uroczystej Gali Wręczenia Nagród w GCKiS w Chotomowie Motylki wystąpiły w bardzo okrojonym składzie, ale i tym razem dały radę. Serdecznie gratulujemy pierwszego sukcesu!!!

Dzień Babci i Dziadka u ŻabekDzień Babci i Dziadka u Rybek