Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Motylki, Misie i Pszczółki na warsztatach w GCK w Jabłonnie

02 lutego, 2022

Dzieci z grupy Motylki, Misie i Pszczółki wzięły w środę udział w warsztatach w Gminnym Centrum Kultury, zorganizowanych przez Powiatową Instytucję Kultury z Legionowa. Dzięki pani Annie Woźniak, prowadzącej warsztaty dzieciaki mogły obejrzeć i dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy o dziwnych instrumentach takich jak kalimba, cytra węgierska oraz posłuchać dźwięków jakie wydają podczas snucia niezwykłych legend i opowieści przez prowadzącą. To były nietypowe bajki , „Bajki z walizki”. Dzieci przez interaktywne uczestnictwo w opowieściach dowiedziały się moc ciekawych rzeczy z historii naszego regionu. To były warsztaty pełne pozytywnej energii, dzieciaki słuchały pani Ani z otwartymi ustami i chętnie angażowały się w opowieści. Bardzo dziękujemy za zaproszenie. Czekamy na kolejne spotkania.

Deklaracja kontynuacji wychowania przedszkolnegoZbiórka książeczek