Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Motylki i Liski w Sadach Klemensa

09 czerwca, 2022

Dnia 09.06.2022 Motylki i Liski wybrały się na wycieczkę do Baśniowych Sadów Klemensa. Wsiadając do autokaru byliśmy pełni obaw, ponieważ padał deszcz. Jednak pogoda nas zaskoczyła. Na miejscu przywitało nas piękne słońce. Po przekroczeniu progów Sadów Klemensa zaczęła się świetna zabawa. Jeździliśmy Pociagiem do przyrody, chodziliśmy po kretowisku, byliśmy w Strachowisku, chodziliśmy po leśnym torze przeszkód (wcale nie było to łatwe 🙂) bawiliśmy się w strefie Turlaj owoca, oczywiście były też Klemensowie zjeżdżalnie a najlepsza zabawa była na gorących piaskach. Żal było stamtąd wyjeżdżać. Na pewno jeszcze raz tam wrócimy 🙂

Pszczółki i Misie w Sadach KlemensaLiski, Sówki i Pszczółki w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie