Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Marcowe spotkanie z Filharmonią

12 marca, 2019

Dnia 12 marca po raz kolejny do naszego przedszkola zawitali muzycy Filharmonii Narodowej w związku z akcją „Spotkanie z muzyką”. Koncert pt. „Muzyczne fajerwerki” w przystępny i łatwy sposób przeprowadził dzieci przez krótką lekcję muzyki ilustrowaną utworami wykonywanymi na żywo. Przedszkolaki miały możliwość usłyszeć walory brzmieniowe sopranu, fletu oraz fortepianu. Połączenie tych trzech brzmień zabrało dzieci w świat dźwięków, które przedstawiały zwierzęta np. kota. Przedszkolaki zostały również przeniesione do świata małej małpki w utworze pt. „Dżungla”. Dzieci bardzo chętnie brały udział w koncercie, a na zakończenie nagrodziły artystów gromkimi brawami. Czekamy na kolejne koncerty pełne zróżnicowanych muzycznych treści, blasku oraz finezji dźwiękowych „fajerwerków”.

Jak bezpiecznie i przyjacielsko kontaktować się z psem?Zajęcia otwarte w grupie Motylki