Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Mali Einsteini - styczeń

23 stycznia, 2019

W dniach 22,23 i 24 stycznia w naszym przedszkolu odbyły się wszystkim znane i lubiane warsztaty badawcze z serii „ Mali Einstani”, w których po raz pierwszy uczestniczyły dzieci z najmłodszych grup „ Misie i Motylki”. Tematem przewodnim w starszych grupach była soda oczyszczona jej właściwości oraz zastosowanie. Stała się ona głównym składnikiem wykonanych przez dzieci musujących kul do kąpieli. Następnie przedszkolaki zamienili się w małych chemików wykonujących eksperymenty łącząc sok z czerwonej kapusty, sody oczyszczonej i octu. Z zaciekawieniem oczekiwali efektów. Zabawa wzbudziła u dzieci wiele radości i zaangażowania. Młodsze grupy na początku swojej przygody z warsztatami wykonały swojego własnego slime, czyli tzw. glutka. Czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkanie.

Babcia i Dziadek na 102!o Tadku Niejadku, Babci i Dziadku