Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Mądre zabawy Biedronek i Jeżyków

24 października, 2019

Biedronki i Jeżyki miały dziś okazję potrenować na Stadionie Narodowym w Warszawie. Może nie dosłownie na murawie piłkarskiej, ale w Strefie Smart Kids Planet. Przeprowadziliśmy trening percepcji, wyobraźni i zdolności strategicznych w sześciu strefach tematycznych. Odrywaliśmy, fantazjowaliśmy, segregowaliśmy i tworzyliśmy. Odbyliśmy również podróż w głąb oceanu, gdzie spotkaliśmy się z sympatycznym Błękitkiem, z którym rozwiązywaliśmy trudne zadania i problemy. Trening zaliczony na 6.

Jakie zdolne z nas dzieciaki!!! Smart Kids-to właśnie My!!! To była wspaniała zabawa połączona z nauką

Filharmonia „Kunszt dawnego tańca-barok” -Na dworze króla SłońcePani Jesień Dary niesie