Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Lisy i Motyle w Mostówce

13 czerwca, 2018

W dniu 13 czerwca 2018 roku Motylki i Liski wybrały się na twórcze warsztaty do Mostówki. Po godzinnej jeździe autokarem dotarliśmy na miejsce, gdzie przywitało nas cudowne miejsce i młoda, artystyczna i energiczna kadra. Pobyt rozpoczęliśmy od zdobienia ceramicznych kotów lub misiów. Przedszkolaki wykazały się wprost nieograniczoną wyobraźnią przy malowaniu figurek. Po pierwszej części warsztatów przyszła pora na pieczone kiełbaski i relaks na świeżym powietrzu, po czym wróciliśmy, aby lepić gliniane ozdoby. Po wypaleniu w specjalnym piecu te małe cudeńka zostaną dostarczone do przedszkola. Na zakończenie odbył się pokaz baniek mydlanych. Zmęczone, ale niezwykle szczęśliwe dzieci podziękowały za możliwość spędzenia wspaniałego i twórczego dnia.

Biedronki i Żabki w świecie owadówLody, cukierki, czekolada…