Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Liski w bibliotece

30 stycznia, 2018

Dnia  30.01.2018 roku w ramach akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom” grupa Lisy wybrała się na wycieczkę do Publicznej Biblioteki w Jabłonnie.  Podczas wizyty w bibliotece dzieci miały możliwość przejść między regałami w wypożyczalni i zapoznać się z biblioteką. Lisy z wielkim zainteresowaniem przeglądały książki znajdujące się na półkach, ale szczególne zainteresowały ich oczywiście – te dla dzieci. Pani bibliotekarka opowiedziała nam o swojej pracy, pokazała jak wygląda karta czytelnika oraz przypomniała nam o zasadach wypożyczania książek. Przeczytaliśmy razem książkę ,, O dwunastu miesiącach” po czym wspólnie przeanalizowaliśmy treść książki.

Drodzy rodzice przypominamy o naszej akcji w przedszkolu i zapraszamy wszystkich chętnych rodziców, którzy chcieliby poczytać, o zgłaszanie się do wychowawców grup. Dziękujemy!

Dzień Babci i Dziadka u LiskówDzień Babci i dziadka u Biedronek