Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Liski i Sówki w Stajni Pasja w Skuszewie

19 października, 2022

W dniu 19 października 2022 r. grupa Liski i Sówki wybrały się na wycieczkę do Stajni Pasja w Skuszewie. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały stajnie i boksy, w których znajdowały się konie różnych maści. Przedszkolaki dowiedziały się wiele interesujących informacji na temat koni. Dzieci mogły przyjechać się konno. Po wielu wrażeniach jeździeckich odbyły się warsztaty plastyczne – przedszkolaki wykonały własnoręcznie torby, które mogły zabrać do domu. Były również zawody sportowe, konkursy że znajomości darów jesieni oraz udały się w podróż po Nadbużańskim Parku Krajobrazowym „Pasjobusem”. Na koniec było ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek. Wycieczka była udana i dostarczyła wszystkim wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

Wiewiórki i Zajączki w MostówceRybki w Dyniolandzie