Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Liski i Sówki w Orientarium w Łodzi

17 maja, 2023

Dnia 17.05.2023r. grupy Sówki i Liski wybrały się na całodniową wycieczkę do ZOO w Łodzi. Przewodnik oprowadził przedszkolaki po Orientarium i opowiadał o zwierzętach, które się tam znajdują. Dzieci z zaciekawieniem słuchały i zadawały dużo pytań. Niektóre ciekawostki wywarły na nich duże wrażenie. Sówki i Liski obejrzały między innymi słonie,  krokodyle, niedźwiedzie, rekiny, żyrafy. Niektóre gatunki zwierząt okazały się zaskoczeniem, bo nie były wcześniej im znane. Wszystkie przedszkolaki nie mogły doczekać się, żeby zobaczyć tygrysy i lwy! Po pysznym obiedzie nastał czas powrotu do przedszkola. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale zadowoleni.

Rybki w biblioteceZapraszamy na V Festyn Rodzinny