Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

„Lekcja o Polsce” – występ grupy Wiewiórki w Olszewnicy

29 lutego, 2024

29 lutego 2024 r. dzieci z grupy Wiewiórki odwiedziły 32 Dywizjon Rakietowej Obrony Powietrznej w Olszewnicy. Dzieci przygotowały program artystyczny „Lekcja o Polsce”, w ramach obchodów Dnia Żołnierzy Wyklętych. Przedszkolaki zabrały widzów w podróż po wybranych miastach Polski. Oprócz wierszy i piosenek Wiewiórki przepięknie zatańczyły Krakowiaka oraz taniec góralski „W murowanej piwnicy”. Za swój występ zostały nagrodzone gromki brawami oraz otrzymały przygotowane przez żołnierzy upominki. Nagrodą za występ były również liczne atrakcje przygotowane dla nich na terenie jednostki. Był to dzień pełen wrażeń i różnych atrakcji.

1 marca Wiewiórki zaprezentowały również swój program innym grupom w przedszkolu.

Warsztaty: „Dlaczego serce jest niegrzeczne” i „Zmysły”Zmiana adresu mailowego przedszkola