Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

"Kto zasypia, kto gromadzi, komu jesień dobrze radzi"

15 listopada, 2022

Dnia 15.11.2022 w ramach warsztatów „Kto zasypia, kto gromadzi, komu jesień dobrze radzi”, sfinansowanych przez Radę Rodziców, nasze Przedszkole odwiedzili wyjątkowi goście. W sali gościły: myszki, zając, wiewiórka, chomik, owady oraz dwa jeże. Dzieci miały okazję dowiedzieć się jak zwierzątka przygotowują się do zimy, które z nich gromadzą zapasy, w jaki sposób szykują miejsca do spania. Oprócz dużej ilości ciekawostek o życiu tych zwierząt w ich naturalnych środowiskach Przedszkolaki miały okazję każde zwierzątko dotknąć, pogłaskać, a chętne dzieci brały futrzastych gości na ręce.

„Recital Pieśni Patriotycznych” z okazji Święta NiepodległościWarsztaty z Centrum Edukacyjnym IPN