Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Królowa Śniegu

17 grudnia, 2019

Zaczęło się od czarodzieja… Stworzył on lustro, które odbijało to, co ładne    i dobre- jako brzydkie i rozmyte. Złośliwe diabły rozbiły lustro i okruszki rozrzuciły się po całym świecie. Powpadały one do ludzkich oczu i serc…..    I tak zaczęła się jedna z najpiękniejszych baśni J.Ch. Andersena, którą wystawiły Biedronki w przedstawieniu świątecznym dla rodziców. Baśń o wielkiej miłości, poświęceniu, przyjaźni oraz o walce dobra ze złem. Dzieciaki znakomicie wczuły się w rolę  bohaterów i pięknie zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, taneczne i wokalne przed tak liczną widownią.
Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie poczęstunku oraz strojów na przedstawienie.
Życzymy zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie rodzinnym, przeżytych w zgodzie ze światem i sobą samym oraz pełnych życia   i miłości.

Jasełka w PszczółkachWESOŁYCH ŚWIĄT!!!