Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

"Konopnicka-dzieci dzieciom"

23 maja, 2022

23 maja grupa Motylki miała okazję uczestniczyć w uroczystości wręczenia nagród i wyróżnień w konkursie plastycznym „Konopnicka-dzieci dzieciom” na ilustrację wierszy dla dzieci jej autorstwa. Galę uświetnij wspaniały występ uczniów z Liceum im. M.Konopnickiej, którzy przebrani w piękne stroje epoki Pozytywizmu zaprezentowali wiersze poetki i to dokładnie w dniu urodzin M.Konopnickiej. Nasza Lilianna F. otrzymała wyróżnienie za ilustrację do wiersza „W lesie”, a nagrodę wręczył jej Prezydent Miasta Legionowo pan Roman Smogorzewski obecny na uroczystości.
Lila jeszcze raz serdecznie gratulujemy.:)

Ogłoszenie Dyżur Wakacyjny 2022 r. Przedszkole Gminne w JabłonnieRybki i Wiewiórki w OSP Jabłonna