Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Konkursu Fotograficzny: „Jabłonna – moja mała Ojczyzna”

24 września, 2023

Drodzy Rodzice

W roku przedszkolnym 2023/2024 realizujemy innowację patriotyczną „Jabłonna- moja mała Ojczyzna”. Chcemy, aby nasze przedszkolaki poznały historię swojej miejscowości i jej okolic. Jednym z działań wynikających z realizacji innowacji jest ukazanie piękna naszej okolicy. Zapraszamy zatem do udziału w konkursie fotograficznym. Przesyłamy Państwu informację i regulamin konkursu fotograficznego. Na Państwa fotografie czekamy do 27 października.

Organizatorki konkursu
Aldona Florczak
Ewa Ciszewska
Agnieszka Stelmach

Informacja o konkursie fotograficznym
Regulamin konkursu fotograficznego

Wiewiórki i Zajączki w Baśniowych Sadach KlemensaXXI Festiwal „Nauka z Pałacem w tle”