Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Konkurs "Suknia Pani Wiosny"

26 marca, 2019

25 marca odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Suknia Pani Wiosny’’. Do konkursu zostało zgłoszone 80 prac. Jury miało problem z wyłonieniem zwycięzców, gdyż wszystkie pace były bardzo pomysłowe i pięknie prezentowały się na naszej galerii. Przyznane zostały 3 następujące miejsca w kategorii wiekowej 3-4 latki: I miejsce – Marysia z grupy Motylki II miejsce – Kinga z grupy Motylki III miejsce – Joasia z grupy Misie Natomiast w kategorii wiekowej 5-6 latki: I miejsce – Kamila z grupy Sówki II miejsce – Wiktor z grupy Wiewiórki III miejsce – Maximilian z grupy Liski Wyróżnienia otrzymali: Zuzia z grupy Sówki, Natalia z grupy Sówki, Gaja z grupy Pszczółki, Zosia z grupy Rybki, Iza z grupy Jeżyki, Martynka z grupy Biedronki. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie. Mamy nadzieje, że czas spędzony na przygotowaniu pracy był wspaniałą plastyczną przygodą.

 

„Dzień bezpiecznego Internetu”„Piękna Nasza Polska Cała” II edycja